Telefony alarmowe

S.O.S - tel. 112
Policja - tel. 997
Pogotowie - tel. 999
Straż Pożarna - tel. 998
Straż Miejska - tel. 986
Gazownia - tel. 992

segr smieci

Licznik wejść

Dzisiaj:104
W tygodniu:1420
W miesiącu:1963
Ogólnie:483154

nowe-wc582ac59bciwe-logo-no-tlo-pol-na-pol1

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Prądnik Biały Wschód oferuje Państwu wynajem Sali:

  • na organizację szkoleń kursów i innych o podobnym charakterze,
  • w celu zorganizowania uroczystości takich jak: urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, uroczystości jubileuszowe oraz inne uroczystości rodzinne i nie tylko.

Sala znajduje się w budynku Spółdzielni przy ul. Grażyny 3, okolice Placu Imbramowskiego, co gwarantuje komfort komunikacyjny z całym Krakowem.

Nasza Sala może pomieścić ok. 50 osób. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz ogrzewane. Do dyspozycji oddajemy aneks kuchenny w którym znajduje się lodówka z zamrażlanikiem, płyta grzewcza wraz z piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa, czajniki oraz zastawa stołowa na 30 osób jak również szatnie, toalety oraz parking.

Koszt wynajmu ustalany jest dla każdego Zainteresowanego indywidualnie. W ustalonej cenie zawarte są koszty: ogrzewania, poboru wody oraz koszty sprzątania. Dodatkowo wynajmujący ponosi opłatę związaną z zużyciem energii elektrycznej.

Podania o wynajem należy składać w Sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Prądnik Biały Wschód” w Krakowie, ul. Grażyny 3, 31 – 217 Kraków.

Podanie powinno zawierać następujące informacje:

1) nazwę wnoszącego,

2) dane teleadresowe wraz z telefonem kontaktowym,

3) datę i czas wynajmu (w godzinach, dniach),

4) cel wynajmu,

5) wskazanie osoby odpowiedzialnej za wynajem.

Termin i warunki wynajmu winny być uzgodnione z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem oraz zawarte w podpisanej umowie.

Zapraszamy do współpracy !!!

   
 

DZIERŻAWA MIEJSCA PARKINGOWEGO      

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Prądnik Biały Wschód w Krakowie ul. Grażyny 3

wydzierżawi  teren wzdłuż ulicy Mackiewicza ( na przeciw basenów CLEPARDIA - obecnie parking) o powierzchni 2181m2  i wymiarach ok. 19 x 114.8 ( m ) wyposażony w przyłącz elektryczny   i kanalizację ( środkiem wzdłuż działki przebiega kanalizacja fi.800 ).

1. Teren utwardzony z wjazdem od strony pawilonu Simply.

2. Obecne ogrodzenie, garaże blaszaki i portiernia stanowią własność dotychczasowego dzierżawcy  z chwilą rozwiązania umowy będą  zlikwidowane.

3. Oferta powinna zawierać propozycję ceny dzierżawy, rodzaj planowanej działalności na w/w placu i przewidywany czas dzierżawy oraz dane kontaktowe.

4. Dzierżawca poza ceną dzierżawy w/w terenu będzie zobowiązany do pokrywania podatku od nieruchomości oraz wieczystego użytkowania.

5. Przed wyborem oferty  Zarząd Spółdzielni  przeprowadzi rozmowy z  wybranymi oferentami .

 

Szczegółowe informacje pod nr tel.  506 211 654

Termin i miejsce składania ofert;  do  23.09.2022r. godz.1400  w sekretariacie Spółdzielni przy  ul. Grażyny 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zapisywanie ciasteczek. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek, prosimy o wyłączenie ciasteczek w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.